Oferta

Szeroki Wachlarz Usług Przedsiębiorstwa Instalacyjno-Budowlanego “NOWUM”.

Bogata i atrakcyjna oferta marki "PIB Nowum" czyni ją bezkonkurencyjną w swojej dziedzinie.

Szeroki zakres oferowanych usług oraz doświadczenie zdobywane latami sprawia iż Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Budowlane "NOWUM" jest w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym zadaniom a sama oferta spółki jest bardzo atrakcyjna.

Budowa i przebudowa gazociagów stalowych.

PIB Nowum specjalizuje się w kompleksowej realizacji projektów związanych z budową i przebudową gazociągów stalowych, tj. wysokiego ciśnienia i podwyższonego średniego ciśnienia, jak również gazociągów z polietylenu, tj. średniego ciśnienia oraz niskiego ciśnienia.

Firma posiada wiedzę, kompetencje, odpowiednio uprawniony personel oraz wszelkie uprawnienia firmy do modernizacji, budowy i przebudowy sieci gazowych wysokiego ciśnienia, które są niezbędne podczas realizacji projektu dla takich gestorów jak: GAZ - SYSTEM S.A. oraz Polskiej Spółki Gazownictwa Sp. z o.o.

Projekty drogowe i gazociągi liniowe.

PIB Nowum poprzez dobrą organizację pracy oraz wiedzę personelu doskonale odnajduje się w projektach drogowych, realizowanych dla Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA), gdzie wykonawca zobligowany jest do ścisłej współpracy z pozostałymi podwykonawcami, a warunki przebudów są znacznie cięższe z uwagi na panujący ruch.

PIB Nowum, poza kontraktami drogowymi, realizuje budowy liniowych gazociągów stalowych oraz z tworzyw sztucznych bezpośrednio dla takich inwestorów jak: GAZ – SYSTEM S.A., PSG Sp. z o.o.

Realizacje

Brzmi ciekawie?

Zadzwoń do nas lub odwiedź osobiście w naszej siedzibie. Wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla Państwa potrzeb!

Kontakt

Zaufały nam firmy z całego świata

Od wielu lat współpracujemy ze świetnymi markami z całego świata, dzięki naszemu doświadczeniu współpraca zawsze jest owocna.