O nas

Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Budowlane “NOWUM”.

Doświadczona i bezkonkurencyjna w swojej dziedzinie marka z bogatą historią.

25 lat doświadczenia w branży sprawiło, iż jesteśmy profesjonalną i gotową na każdą ewentualność marką z tradycjami i bogatą historią.

Nasza historia sięga lat dziewięćdziesiątych XX wieku.

Nasza firma jest dynamicznie rozwijającym się zespołem ambitnych inżynierów ukierunkowanych na przemysł gazowniczy. Korzenie Przedsiębiorstwa Instalacyjno-Budowlanego „NOWUM” siegają lat dziewięćdziesiątych, kiedy to Jan Komsta – ojciec obecnego właściciela, Michała Komsty – rozpoczął działalność w obszarze sieci gazowych.

Poprzez lata działalności udało mu się rozwinąć firmę, zaszczepiając przy tym zamiłowanie do „błękitnego paliwa” u swojego syna, który to po dziś dzień kontynuuje jego dzieło.

Doświadczenie i Profesjonalizm kluczem do sukcesu.

PIB Nowum poprzez dobrą organizację pracy oraz wiedzę personelu doskonale odnajduje się w projektach drogowych, gdzie wykonawca zobligowany jest do ścisłej współpracy z pozostałymi podwykonawcami, a warunki przebudów są znacznie cięższe z uwagi na panujący ruch.

specjalizuje się w kompleksowej realizacji projektów związanych z budową i przebudową gazociągów stalowych, tj. wysokiego ciśnienia i podwyższonego średniego ciśnienia, jak również gazociągów z polietylenu, tj. średniego ciśnienia oraz niskiego ciśnienia.

Realizacje

25lata doświadczenia

14zrealizowane projekty

187zadowoleni klienci

Zaufały nam firmy z całego świata

Od wielu lat współpracujemy ze świetnymi markami z całego świata, dzięki naszemu doświadczeniu współpraca zawsze jest owocna.